Дочка мера Києва, Віталія Кличка, не хоче жити в Україні і вважає своїм домом Америку.

Тринадцятирічна Кличко Єлизавета-Вікторія в одному із записів у соцмережі назвала Лос-Анжелес своїм домом. Такою новиною донька мера поділилася, опублікувавши в мережі світлину американського паспорта і будиночка в Лос-Анжелесі. Єлизавета-Вікторія пише, що вона нарешті вдома.

Дочка Віталія та Наталії Кличко додала коментар до фото з американським паспортом: "Пока-пока Німеччина! Побачимося через 7 тижнів і привіт Лос-Анджелес". Згодом Єлизавета у своєму інстаграмі опублікувала фото мальовничого пейзажу з підписом: "Нарешті! Нарешті я вдома. Я чекала дуже довго".

Читайте також: Реванш Ф'юрі з Кличком відбудеться 4 червня

Але, зважаючи на те, що всі три дитини Кличка: шістнадцятирічний Єгор-Даніель, тринадцятирічна Єлизавета-Вікторія і одинадцятирічний Максим, народилися в Сполучених Штатах, засуджувати їх за те, що вони так тягнуться до іншої батьківщини не варто.

Вся сім'я перебуває в роз'їздах. Із недавнього часу Дружина Віталія Кличка Наталія робить спроби реалізувати себе як співачка в Німеччині, де проживає разом з дітьми. Старший син мера столиці також вже рік як перебуває в Майамі. Тепер черга дійшла і до доньки Кличка.