Вчені з Університету Джорджії провели дослідження, в результаті якого з'ясували, що аеробні навантаження в дитячому віці зменшують ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Фахівці зібрали дані 20-річного спостереження 1792 австралійських дітей. Дані збирались у дітей віком від 7 до 15 років та включали в себе оцінку регулярних кардіореспіраторних навантажень і окружності талії– саме ці мірки оцінюють кількість жиру в черевній порожнині.

Читайте також: Шестимісячна спортсменка побила світовий рекорд

Вчені з'ясували, що більш високі рівні аеробних навантажень в дитячому віці, незалежно від кількості жиру в черевній порожнині, знижували ризик розвитку метаболічного синдрому на 36% в порівнянні з тими, хто мало займався спортом в дитинстві.

Саме метаболічний синдром містить основні фактори ризику захворювань серця, а також пов'язаний з підвищеним ризиком розвитку діабету 2 типу, інсульту і хвороби коронарної артерії.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 13 липня: обережно з фінансами та контролюйте нервозність Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови Стаж на це не впливає: чотирьом категоріям пенсіонерів підвищать пенсії вже у липні На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити
Показати ще