Вчені з Університету Джорджії провели дослідження, в результаті якого з'ясували, що аеробні навантаження в дитячому віці зменшують ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Фахівці зібрали дані 20-річного спостереження 1792 австралійських дітей. Дані збирались у дітей віком від 7 до 15 років та включали в себе оцінку регулярних кардіореспіраторних навантажень і окружності талії– саме ці мірки оцінюють кількість жиру в черевній порожнині.

Читайте також: Шестимісячна спортсменка побила світовий рекорд

Вчені з'ясували, що більш високі рівні аеробних навантажень в дитячому віці, незалежно від кількості жиру в черевній порожнині, знижували ризик розвитку метаболічного синдрому на 36% в порівнянні з тими, хто мало займався спортом в дитинстві.

Саме метаболічний синдром містить основні фактори ризику захворювань серця, а також пов'язаний з підвищеним ризиком розвитку діабету 2 типу, інсульту і хвороби коронарної артерії.

Популярні новини зараз
Якщо не хочете плакати через платіжки: споживачам електроенергії дали час до 3 травня Попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухилянтами у новому законі про мобілізацію Дощі, грози і навіть заморозки: шашлик на Великдень доведеться відкласти, синоптики попередили про негоду Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома
Показати ще