Британська письменниця Джоан Роулінг, незважаючи на своє багатство (її статки оцінили в $1 млрд), вирішила ще трохи підзаробити грошей. Вона має намір продати стілець, на якому писала перші дві книги про пригоди Гаррі Поттера.

Торги проходять в Нью-Йорку. За деякими даними, за лот пропонують вже $65 тисяч. При цьому наголошується, що переможця торгів оголосять 6 квітня, повідомляє Sky News.

Причому, у цього стільця цікава історія. Коли Роулінг була небагатою матір'ю-одиначкою і жила в Единбурзі, їй безкоштовно віддали набір з чотирьох різних стільців. Їх виготовили ще в 30-х роках минулого століття. За словами самої письменниці, цей стілець був найзручнішим.

Нагадаємо, в кінці липня вийде нова книга Джоани Роулінг про Гаррі Поттера. Видавництво Little, Brown and Co. опублікувало про це повідомлення в своєму Twitter, репост якого зробила автор серії Джоан Роулінг. У жовтні стало відомо про те, що влітку 2016 року відбудеться прем'єра вистави, який продовжить історію Гаррі Поттера. Він називатиметься "Гаррі Поттер і Прокляте дитя". Книга, яку анонсував видавництво, буде текстом для вистави. Вона вийде 31 липня - слідом за прем'єрою вистави, яка пройде 30 липня.

Читайте також: Джоан Роулінг порадили курси письменницької майстерності

Популярні новини зараз

Нацкорпус в Харкові готується до оборони міста

Кабмін продовжив карантин по всій Україні до 30 червня: які обмеження дію до літа

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Показати ще

Дія нової історії про Гаррі Поттера відбуватиметься через 19 років після подій, описаних в книзі "Гаррі Поттер і Дари Смерті". Головний герой, який працює в Міністерстві магії, має трьох дітей шкільного віку та "стикається з минулим, яке відмовляється залишитися там, де йому необхідно", говорилося в анонсі спектаклю. Син головного героя Альбус, названий на честь директора школи Дамблдора, "бореться з вантажем сімейної спадщини".