Фейгін розповів, як Кремль маніпулює справою Савченко

поділитись
Адвокат Марк Фейгін по пунктах розповів, як діє кремлівська пропаганда останнім часом довкола справи Надії Савченко і зауважив, що думкою суспільства постійно маніпулюють

Один із адвокатів Савченко Марк Фейгін пояснив по пунктах, як "працює" пропаганда Кремля у справі Надії Савченко. Про це Фейгін написав на своїй сторінці в Twitter.

"Тепер ще раз, як працює в останні дні кремлівська пропаганда. Для загального розуміння ситуації навколо кейса Савченко. По-перше, Кремль намагається переконати, що ніякої сухої голодовки Савченко немає. Мовляв, це "дієта", маніпуляції громадською думкою і т. д. По-друге, через голосні і закулісні джерела вкидається інформація, що не треба шуміти, скоро все вирішимо. По-третє, Кремль зображає готовність йти на поступки по обміну, хоча публічно не раз говорив протилежне. Подивіться, що говорить Песков. Незважаючи на те, що Савченко відпустять, параметри договору ще будуть узгоджуватися. І "розвод" публіки для Кремля важлива частина цієї угоди.", - повідомив Фейгін.

Читати також: Чуєте, недополітики?! Доторговувайтесь вже - Віра Савченко

Нагадаємо, раніше Фейгін повідомив, що юридично свобода незаконно засудженої в РФ українки може бути оформлена або помилуванням, або через запит за Конвенцією від 1983 року про передачу засуджених осіб.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Кремль, маніпуляції Кремля, Марк Фейгін, Надія Савченко
Історія однієї маленької утопії
0
0
18:58 12.03.2018
Про що не говорили у школі
0
0
12:50 09.03.2018