Гнап: договір про "сліпий траст" Порошенко - фейк

поділитись
Журналіст Дмитро Гнап впевнений, що договору про "сліпий траст" не існує

Український активіст та журналіст Дмитро Гнап, після зустрічі з юристами президента Петра Порошенка, щодо панамських офшорів, припустив, що ніякого договору про "сліпий трас" просто не існує. Так як замість оригіналу документів про створення цього самого трасту йому показали копію документу, підписану не Порошенком, а його представником. Про це Гнап написав у своїй сторінці у "Фейсбуці".

"На показаній мені угоді немає ані підпису Порошенка, ані підпису представника Ротшильдів. Там немає печаток. І стоїть тільки підпис представника президента.

Як пояснили юристи, це тому, що угода з двох примірників - кожна сторона підписує свій примірник, потім міняються. З боку Порошенка угоду підписав його представник. Копію цього примірника, переданого Ротшильдам, мені й показали. А оригінал примірника з підписом Ротшильдів має тільки президент.

Я впевнений, замість угоди з Ротшильдами, мені показали копію якогось документа, підписану маловідомою особою з маловідомих причин", - пише журналіст.

За його словами істину може довести лише президент. Якщо покаже свій примірник угоди, на якому стоїть підпис представника Ротшильдів.

"Петра Олексійовича можуть стримувати умови конфіденційності. Адже, дотримуючись цих умов, він чинить як порядний бізнесмен. З іншого боку, якщо він буде повністю відкритим і прозорим, то вчинить, як порядний політик. Ким він є насправді, вкотре треба визначатись самому Порошенку. На двох стільцях одночасно йому сидіти все важче", - додав Дмитро Гнап.

Читайте також: Український уряд призначатимуть у Вашингтоні - нардеп

Нагадаємо, що 3 квітня Міжнародний консорціум журналістів опублікував розслідування тіньових операцій на мільярди доларів, проведених через незліченні офшорні рахунки. Витік включає понад 11,5 мільйона. Згідно документів Президент Петро Порошенко під час Іловайського котла реєстрував офшор. Журналісти виявили, що Порошенко через офшори реструктуризує активи компанії Roshen, яку він ще під час виборів президента обіцяв продати.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Лазаренко, офшори, порошенко, скандал, Тимошенко
Стрічка, яка покаже ЧАЕС із зовсім невідомого боку
0
0
12:20 26.04.2018
Стовп на місці, а машина вщент
0
0
01:31 26.04.2018
Найстрашніше, що в "смітник" перетворилися навіть могили
0
0
15:12 15.04.2018
На презентації виступали кілька маловідомих російських виконавців
3
0
13:21 10.04.2018