В Австралії влада регіону Центральне плато організувала аналіз активності котів і провела моніторинг їхніх подорожей протягом доби.

Понад 30 чотириногих тварин отримали нашийники з GPS-модулем, який давав змогу слідкувати за ними й визначити їхні маршрути. Пізніше вчені нанесли на карту місцевості переміщення котів для візуалізації експерименту.

"Якщо ви детально розглянете схеми руху котів, то дуже здивуєтеся, наскільки багато вони рухаються. Один учасник експерименту, наприклад, зайшов аж на три кілометри від дому", - зазначив один із авторів моніторингу, П. Еванс.

Погодилися на те, щоб їхні тварини взяли участь в унікальному експерименті, понад 30 осіб. Проте 17 котів зуміли зняти GPS-нашийники.

Дослід за участю котів тривав протягом 10 діб. Завдяки експерименту було створено понад 100 карт пересування пухнастих протягом доби.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 6-12 травня для всіх знаків Зодіаку: труднощі Близнюків, союзники Скорпіона та успіхи Риб Безкоштовний проїзд для всіх: українцям скасують плату за комунальний транспорт Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа Упаковка по 80 грн: в Україні супермаркети змінили ціни на цукор, вершкове масло та олію
Показати ще