ГПУ «злиє» Каська заради реанімації старої системи

поділитись
Колишній заступник Генерального прокурора України Віталій Касько окримав підозру , яку йому зачитали та вручили вночі і прямо посеред вулиці

Екс-заступник генпрокурора Віталій Касько, який вчора заявив, що його переслідували представники ГПУ, таки отримав підозру. Про це повідомила журналістка Христина Бондаренко на свій сторінці в Facebook.

"Віталію Каську оголошено підозру. Вночі після стеження. Система настільки набрала обертів безумства, що ніяк не може зупинитися. Ще в грудні минулого року після ефіру з одним із бармалеїв фракції БПП, в приватній розмові він сказав, що на Каська знайдуться справи. Мовляв, той має за все відповісти. Плів щось про Курченка і Азарова. І що ніяких вказівок і записок Шокіну він не давав, а Касько бреше. Все це з вуст того, хто "їсть дітей" звучало смішно. Але менше з тим. Бармалей був переконливим. Звинувачення і справи проти Каська будуть. От побачите, додав він.", - написала журналістка.

Читати також: У мене з українцями однакові вимоги до влади – Сакварелідзе

Попри те, що адвокат Каська повідомив, що колишньому заступнику генпрокурора лише зачитали підозру прямо на вулиці, сьогодні прокурор Владислав Куценко підтвердив факт її вручення Каську.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Бондаренко, Віталій Касько, ГПУ, підозра
Історія однієї маленької утопії
0
0
18:58 12.03.2018
Про що не говорили у школі
0
0
12:50 09.03.2018