За допомогою системи Kickidler, що дозволяє автоматично вести моніторинг за використанням комп'ютерів співробітниками офісів і проводити облік робочого часу, присвяченого виконанню службових обов'язків і стороннім справам, дослідники з'ясували, чим насправді займаються люди на роботі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяДані були надані клієнтами компанії-розробника, які впровадили на своїх підприємствах цю систему, а сам аналіз проводився з метою виявлення професій, серед працівників яких більше ледарів, а в яких – трудоголіків, пише РlanetТoday.
Завдяки звітам, отриманим з кількох фірм, було розраховано, скільки часу працівники різних спеціальностей присвячували роботі, спілкуванню в соціальних мережах, комп'ютерним іграм і перервам.
З'ясувалося, що найбільше на роботі працюють зі службовими програмами бухгалтери, витрачаючи на них майже три чверті часу. Близько 70% тривалості робочого дня присвячують роботі HR-менеджери.
Читайте також: Україні потрібні кухарі та робітники
Трохи більше десятої частини робочого часу зайняті іграми програмісти і маркетологи, а близько 60% зміни - роботою на комп'ютері. Причому у програмістів триваліші перекури, що може бути пов'язано з необхідністю перерв на відпочинок при напруженій праці.
Найбільше часу на комп'ютерні ігри витрачають офісні працівники, менеджери з продажу і секретарі. За цим заняттям вони проводять п'яту частину робочого дня. Секретарі 54% часу "убивають" у соціальних мережах, а роботі присвячують менше чверті його тривалості.
Нагадаємо, недавно проведене дослідження виявило, що люди, які віддають перевагу віддаленій праці, більш щасливі, ніж ті, хто щодня приходить в офіс.