Хто вже пропіарився на поверненні Савченко

поділитись
Першою, хто з букетом квітів кинувся в аеропорт була Тимошенко. Саме вона привезла до терміналу маму льотчиці. За легкої славою "злетілися" та інші політики

Не встиг Призидент України Петро Порошенко оголосити, що в день своєї другої річниці обрання повертає Надію Савченко додому, як український політикум схопився за свою піар кампанію зазначає кореспондент "ЗНАЙ" Сергій Плахотнік.

Першою, хто з букетом квітів кинувся в аеропорт була лідер партії "Батьківщини" Юлія Тимошенко. Саме вона привезла до терміналу маму льотчиці. З собою в групу підтримки взяла свого адвоката Сергія Власенка і свого колишнього однопартійця Міністра юстиції Павла Петренка.

Не встигли чиновники зайти в аеропорт, як через пару хвилин в Бориспіль прибув колишній Прем'єр Міністр України Арсеній Яценюк. Прибув і прес-секретар Президента України Петра Порошенка Святослав Цеголко и даже сам президент.

Читайте також: Береза відмовився піаритись на Савченко

У той час, коли журналісти годинами намагалися дізнатися, на якому літаку прибуде Савченко, подякувати прессі вийшла народний депутат України від БПП Ірина Геращенко.

Народний депутат Борислав Береза ​​заявив в Facebook, що не збирається піаритися на поверненні Надії Савченко на батьківщину, і розкритикував політиків, які полюють на таку дешеву славу."Сезон піару на Надії Савченко відкритий", - відмітив Береза.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
інніціірует, Адвокат, Батьківщина, Береза, видача, визнати, герой, ГРУ, Київ, конвенція, обмін, повернення, повернулася, полон, полонена, прилетіла, присяжних, Савченко, суд, Україна
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018