Кабмін розуміє свою неспроможність

поділитись
Нові подробиці про те, як пройшло засідання Верховної Ради і спілкування депутатів з членами Кабміну

Сьогодні глава фракції Олег Березюк повідомив, що з відповідей членів Кабміну на питання депутатів стало ясно, що міністри зараз не здатні на різкі зміни.

"Сьогодні ця "година уряду" вже виглядала трішки інтерактивним, і уряд чує, а також дає відповіді на питання. Іноді ці відповіді є чесними: визнання своєї неспроможності, на сьогоднішній день, - це важливий крок вперед", - розповів він після спілкування з міністрами, повідомляє 112-Україна.

Березюк назвав відповіді міністрів чесними і зазначив, що це є результатом критичного аналізу своїх дій.

"Але це означає, що він бере відповідальність на себе, не говорити "через місяць-два", а щось робити - це відповідально. Можна сказати, що сьогодні ми побачили елементи публічного управління у відповідях чиновників", - додає політик.

Відомо, що за запропонованими новими правилами спілкування депутатів і міністрів, це буде відбуватися по понеділках і триватиме протягом трьох годин. Поки Верховна Рада не схвалила ці зміни.

Читайте також: Гройсман звалив відповідальність за скорочення на свого "папередніка"

Нагадаємо, що сьогодні в будівлі парламенту стався конфлікт між депутатами Юрієм Тимошенком і Алксандром Вілкулом на грунті української мови.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Самопоміч, неспроможний, Олег Березюк, питання до Кабміну
Вибір редакції, Шоу-бізнес
24.03.2018
Глава уряду пообіцяв хороші дороги в Україні за 3-5 років
0
0
07:18 25.03.2018
"Людина, що показувала середній палець російській владі з тюремної клітки, здатна показати його і українській", - Мостова
0
0
21:48 24.03.2018
Стало відомо, як справи у затриманої Надії Савченко
0
0
19:33 24.03.2018
Відразу був організований пошук літального апарату
0
0
17:05 24.03.2018