Сьогодні глава фракції Олег Березюк повідомив, що з відповідей членів Кабміну на питання депутатів стало ясно, що міністри зараз не здатні на різкі зміни.

"Сьогодні ця "година уряду" вже виглядала трішки інтерактивним, і уряд чує, а також дає відповіді на питання. Іноді ці відповіді є чесними: визнання своєї неспроможності, на сьогоднішній день, - це важливий крок вперед", - розповів він після спілкування з міністрами, повідомляє 112-Україна.

Березюк назвав відповіді міністрів чесними і зазначив, що це є результатом критичного аналізу своїх дій.

"Але це означає, що він бере відповідальність на себе, не говорити "через місяць-два", а щось робити - це відповідально. Можна сказати, що сьогодні ми побачили елементи публічного управління у відповідях чиновників", - додає політик.

Відомо, що за запропонованими новими правилами спілкування депутатів і міністрів, це буде відбуватися по понеділках і триватиме протягом трьох годин. Поки Верховна Рада не схвалила ці зміни.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів ощасливлять допомогою: заплатять по 4000 гривень Навіть тим, хто вчасно платить: українцям почали масово відрізати світло Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам На блокпостах у водіїв почнуть вилучати права: кого каратимуть
Показати ще

Читайте також: Гройсман звалив відповідальність за скорочення на свого "папередніка"

Нагадаємо, що сьогодні в будівлі парламенту стався конфлікт між депутатами Юрієм Тимошенком і Алксандром Вілкулом на грунті української мови.