Канада подарує Україні 16 машин "швидкої допомоги"

поділитись
Медичні автомобілі збирав канадський бізнесмен в трьох провінціях країни - Альберти, Саскачеван і Онтаріо

Між Україною і Канадою вже давно встановилися партнерські відносини, адже там живе велика діаспора українців. Наша країна отримає від канадського бізнесмена гуманітарну допомогу. Це будуть карети швидкої допомоги.

Про це повідомив посол Канади в Україні Роман Ващук в інтерв'ю "Українським новинам". Організував проект місцевий бізнесмен Ден Дунчак, який є оператором швидких. Він збирає ці машини по всій країні.

"Він по всім своїм знайомим і парамедичних асоціаціям зібрав разом 16 машин. Ці люди, які вже дуже вкоренилися в Канаді - але якщо вони бачать, що треба допомогти, вони мобілізуються і організовує серед своїх співгромадян всіх можливих походжень в Канаді допомогу для України ", - сказав посол.

Читайте також: Юристи США і Канади допоможуть в судах проти Росії

Роман Ващук розповів, що першого квітня підписав лист підтримки проекту передачі машин швидкої допомоги в Україні. 16 машин зібрали в провінціях Альберти, Саскачеван і Онтаріо.

Нагадаємо, в Канаді збирають гроші на зйомку документального фільму про переселенців з Донбасу, де більше року триває АТО. Один з організаторів збору грошей Євдокія Веселова наголосила, що все відбувається під егідою неурядової організації.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
канада передасть машини швидкої допомоги, посол канади, Роман Ващук
Вибір редакції, Світ
23.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018