Київська влада починає виконувати покладені на неї зобов'язання тільки, коли на них починає тиснути громадськість, безпосередньо або за допомогою соціальних мереж висловлюючи своє невдоволення.

Про це порталу Знай.ua розповів глава київського відділення громадського руху Миколи Томенка "Рідна країна" Олександр Федоренко.

За словами експерта, найбільш яскраво правоту його суджень ілюструє недавня ситуація зі снігопадом, який як завжди несподівано завітав до столиці.

"Класична схема продовжує працювати. Незважаючи на попередження гідрометцентру, та й, власне, обізнаність в цьому питанні всіх комунальних служб, черговому снігопаду все-таки вдалося перетворити столичні вулиці на землі крайньої півночі, які в житті не бачили снігоприбиральної техніки. І поки самі кияни своїми гнівними публікаціями в соціальних мережах - улюбленому джерелі інформації нинішньої команди міських менеджерів, не змусили столичну адміністрацію дійсно кинути всі сили на усунення наслідків негоди, ми не побачили техніки на дорогах" - зазначає Федоренко.

Проте, за словами експерта, тільки но "буря" в соцмережах вщухла, внаслідок того, що проїжджу частину худо-бідно розчистили, керівництво КМДА і підпорядковані їм служби, знову перестали виконувати свої зобов'язання. Це, до речі, дуже добре видно по пішохідних дорогах, до розчищення яких, як видно, руки так і не встигли дійти.

Популярні новини зараз
Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Російські окупанти почали розмінувати Маріупольський порт заради 170 мільйонів: вкрадуть металобрухт і зерно Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце"
Показати ще

Раніше портал Знай.ua вже розповідав про те, що прибирання снігу і ремонт доріг - це головні корупційні ризики київської влади.