Сьогодні, біля приміського вокзалу у Львові на вулиці Городоцькій, згорів автомобіль служби таксі.

Інформацію про пожежу в автомобілі рятувальники отримали о 13:23. Коли пожежники прибули на місце події, автомобіль був повністю охоплений вогнем, повідомляє 032.ua.

"Завдяки оперативним діям вогнеборців вогонь вдалося швидко згасити", - розповіли в прес-службі ГУ ДСНС України в Львівській області.

Водій встиг вчасно покинути палаючий автомобіль і не постраждав.

Читайте також: У Кременчуці внаслідок підпалу згоріло шість автівок

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 9 квітня: маніпуляції Близнюків, зрив Терезів і занепад Козерогів В Україні готують підвищення тарифів на комуналку: на скільки подорожчають послуги ТЦК хочуть жорстко карати за "помилки": за що штрафуватимуть ТЦК почали ставити чоловіків "на лічильник": вигадали альтернативу повісткам - що вимагають
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в Солом'янському районі згорів автомобіль.

Займання сталося на вулиці Головко.

"Автомобіля Рeugeot загорівся під час руху. Працівникам ГосЧС вдалося вчасно загасити полум'я. Під час цієї пожежі ніхто не постраждав", - повідомила речник ГСЧС Києва Світлана Водолага.

При цьому, за словами спікера, незважаючи на заяви очевидців про вибух машини, цього не сталося.