На Рівненщину привезли пересувний звіринець і покинули. Власник зоопарку зник, а тварин залишив напризволяще, декілька з них вже померли.

Близько десятка тварин до міста Дубровиця привезли ще у грудні. Жителі втішилися, адже розваг у місті небагато. Подивитися на тварин приходили чи не щодня. Допоки не стали помічати: звірі виснажені, а деякі взагалі нерухомо лежать у клітках, повідомляє телеканал "24".

Перевірити, в яких умовах живуть тварини, покликали поліцейських. Те, що побачили, шокувало усіх. Усюди суцільна антисанітарія, а кабан, лама та в'єтнамська свинка померли. Залишилися: рись, два ведмеді, вовк, песці та дві чорнобурки. Однак, ці тварини потребують негайного лікування.

За словами поліції, власника зоопарку не знайшли (кажуть, втік до Росії), а за звіринцем мав наглядати Олег Коновалов. Чоловік виправдовується, що за тваринами доглядав, та грошей на повноцінне харчування забракло. І взагалі, померли чотирилапі не від голоду.

Читайте також: Прокуратура зацікавилася магазином, який торгував "мавпочками на забій"

Популярні новини зараз

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "збільшити груди і приховати живіт"

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

Пророк, який передбачав загибель президента заговорив про нову трагедію на Євро-2021: "Відбудеться під час..."

Тіна Кароль ощасливить українців, але не всіх: "Росія теж чекає"

Показати ще

Тим часом люди намагаються врятувати тварин, приносять їжу чотирилапим. Що робити з покинутим зоопарком, вирішують у міській раді. А у поліції відкрили кримінальне провадження. Проте, за таке відношення до тварин законом передбачене досить м'яке покарання. Усіх тварин, яким пощастило вижити, передадуть до зоопарку у Рівному.