Скажімо прямо, Золотоворітський проїзд вже давно - не наймальовничіше місце в столиці. Не дивлячись на приємну архітектуру і велику кількість історичних пам'яток навколо, вести по ньому гостей столиці було банально соромно. Та й самі кияни чимало страждали від того, що МАФи з одного боку і літні майданчики - з іншого, звузили прохід до вул. Володимирській до розмірів невеликого коридорчика. МАФи звідти прибирали неодноразово, в тому числі і за допомогою поліції, але вони незмінно поверталися на старі місця.

Ось уже два тижні як Золотоворосткій перекопали в зв'язку з реконструкцією тепломережі на вулиці Володимирській. Сьогодні стало в загальних рисах зрозуміло, що ми побачимо там після ремонту. Комунальники кладуть нову плитку і прикрашають дорогу національним орнаментом.

Деякі кияни в соціальних мережах висловили боязку надію, що після ремонту так все на Золотоворітському і залишиться. Все ж таки простір та рівна дорога. На жаль, малоймовірно. За рогом, на Володимирській вже причаїлися всюдисущі автомобілі з кавомашинами, які, здається, так і чекають, щоб заїхати на нову бруківку перед виходом з метро. Аналогічно думки притримуються і місцеві жителі, які не мають особливих ілюзій з приводу проїзду після ремонту.

Нікуди не подівся і літній майданчик ресторану, яка "з'їдає" практично половину ширини проїзду. З ним, власне, місцева влада поки що й не боролися, не дивлячись на всі протести киян.

Імовірність того, що Золотоворітський проїзд стане нормальною пішохідною вулицею, зручною для прогулянки, все ще залишається вкрай мала.

Популярні новини зараз

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Марина Боржемська видала свій лайфак для підтягнутого тіла: так схуднути зможе кожна

Солістка GO_А Катерина Павленко чесно розповіла Катерині Осадчій про стосунки з Maneskin: "Роман з фронтменом"

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще