Кілька десятків активістів у Рівному пікетували управління охорони здоров'я проти виправдання лікаря, у якого помер 5-річний хлопчик, передає УНН.

Ініціатор пікету - адвокат сім'ї померлого хлопчика Ліана Диновський повідомила, що людей обурив висновок членів клініко-експертної комісії управління охорони здоров'я облдержадміністрації за фактом смерті 5-річного Антонюка Миколи.

За її словами, в ньому зазначено, що між діями лікаря Костянтина Думановського і смертю дитини немає причинно-наслідкового зв'язку.

Читайте також: У Києві мітингували проти російської окупації Чечні (фото)

"Смерть дитини від хвороби Крона є вкрай рідкісною. І попередні прояви були б очевидними і тривалими - кров у калі, блювота, загальна слабкість, пронос, висип на тілі.., але трохи промахнулися", - підкреслила вона.

Зараз йде зустріч активістів з начальником управління охорони здоров'я Юрієм Осипчуком. Він зазначив, що лікаря ніхто покривати не буде, а в інциденті буде розбиратися і спеціальна комісія Міністертва охорони здоров'я.

Як повідомляють місце ЗМІ, в грудні в Рівненській обласній дитячій лікарні помер 5-річний хлопчик. Батьки звинуватили завідувача хірургічним відділенням Костянтина Думановського в халатності і винним у смерті дитини.

За словами отця Сергія Антонюка, дитина згорав від високої температури, а лікар нічого не зробив для порятунку хлопчика. Дитину госпіталізували з діагнозом апендицит, а після смерті у свідоцтві про смерть причиною вказали ГРВІ.

Лікаря звільнили, розслідування цього випадку проводить і поліція, де за фактом неналежного виконання професійних обов'язків порушено кримінальну виробництво.