У столиці Великобританії один з пунктів водопостачання бігунів одного з найпопулярніших і найпрестижніших легкоатлетичних пробігів - Лондонського марафону майже відразу після початку забігу пограбували більше десятків чорношкірих людей. Про це пише видання The Independent.

На відеоролику в YouTube можна помітити, що вони ховають пляшки в сумки і мішки для сміття. Деякі з них беруть цілі упаковки з бутильованою водою. Як повідомляє газета, це були нелегальні мігранти.

Відзначається, що волонтери, які обслуговували марафон, навіть не спробували протидіяти атаці мародерів. Як пише видання, керівництво марафону пообіцяло розслідувати інцидент.

Читайте також: Кернес з'явився на марафоні з підбитим оком (фото)

Нагадаємо, вчора в британській столиці пройшов 36-й щорічний Лондонський марафон. У цьому році в ньому взяли участь 38 тисяч осіб. Наймолодшому бігунові виповнилося 11 років, найстаршому - 88 років. У чоловічому забігу першим фінішував переможець Берлінського і Лондонського марафонів минулого року кенієць Еліуд Кіпчоге. Він подолав дистанцію за 2 години 3 хвилини і 5 секунд.

Популярні новини зараз
12-річну школярку вигнали з уроку за те, що вона прийшла у дешевій спідниці З ознаками сп'яніння під час комендантської: скандальний генерал Сергій Мул відмовився від алкотесту і нахамив патрульним Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще