26 березня комісія Київради з питань дотримання законності, правопорядку і боротьби з корупцією ухвалила рішення: дозволити будівництво торгівельно-розважального центру біля станції метро "Осокорки". Мешканці будинків, що розташовані поблизу будівництва, обіцяють вийти пікетувати Генеральну прокуратуру.

Скандал з застосуванням фізичної сили довкола будівництва розгорівся у листопаді минулого року. Тоді активісти та небайдужі мешканці столиці знесли паркан довкола майбутньої забудови та вступили у конфлікт з прибувшими на місце події міліціонерами.

"Міліціонери визнали, що перевищили службові повноваження, а Арсен Аваков відсторонив від посади керівника Дарницького райвідділку міліції", – пояснює Людмила Бей, активістка, керівник "Домового комітету по вулиці Анни Ахматової"

Тоді ж місцеві жителі висадили у сквері молоді деревця, аби не дати забудувати сквер. Тепер забудовнику – фірмі "Скай-Буд ЛТД" київська влада дозволила забрати сквер та побудувати торгово-розважальний центр.

У прес-службі Дарницької райдержадміністрації пояснють, що таке рішення обговорювали з громадянами.

Популярні новини зараз

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

Показати ще

"Наприкінці січня ми запросили на загальні обговорення – забудовника, депутатів, місцевих мешканців, представників адміністрації. Після усіх обговорень, місцеві мешканці погодилася, що буде зручно мати під боком дитячий майданчик, заклади громадського харчування, магазини. Тому більшість проголосувала "за", - повідомляють у прес-службі РДА.

Натомість місцеві мешканці стверджують, що новий центр уже будують у межах червоних ліній станції метро, а депутати від партії "Удар" хочуть легалізувати нелегальне будівництво протоколом нелегітимних слухань.

"У січні на громадські слухання запросили тільки "своїх" людей, забудовник організував з підставних людей "ініціативну групу. У будівництві центру зацікавлений перед усім депутат від "Удару" Сергій Котвіцький. А голосували з 205 присутніх осіб тільки 97", - обурюється Людмила Бей.

Місцеві жителі стверджують, що на місці майбутнього ТРЦ за генпланом знаходиться транспортна розвязка та зелена зону.

"У нас відбирають чи не єдиний нормальний сквер у районі. Узимку там каталися діти на санчатах, весною більшість місцевих мешканців виходила на пікніки. Натомість нам запропонують чергові магазини і ресторани". – каже місцевий житель Валерій Салипа.

Зараз жителі Осокорків пишуть скаргу до міської влади та у генеральну прокуратуру.