У четвертому сезоні російського музичного шоу "Голос" на Першому каналі переміг монах монастиря у Борівську Фотій. Його результат склав 76% голосів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це пишуть російські ЗМІ.
Друге місце зайняв Михайло Озеров з Озерська, третє - уродженка України Ольга Задонська (підопічна Поліни Гагаріної).
Разом з Григорієм Лепсом Фотій виконав його пісню "Лабіринт" зі словами "У тобі блукаю я, немов у лабіринті". Після цього чернець виконав композицію "Per te" Джоша Гробана італійською. Після цього Фотій заспівав романс "На добраніч, панове" з репертуару Лепса.
Михайло Озеров разом з Олександром Градским виконали "Як молоді ми були".
Читайте також: Бльоданс начхала на заборону Мінкульту і приїхала до Одеси
Нагадаємо, музичне шоу "Голос" виходить на Першому каналі з 2012 року. Оригінальну програму The Voice запустили в Нідерландах в 2010 році. Зараз проект діє в 40 країнах світу.
Сам ієромонах зазначив, що не виключає варіанту своєї поїздки на "Євробачення". У разі перемоги учасники "Голосу" підписують зобов'язання брати участь у концертах. Фотій не збирається відмовлятися від гастролей, але ставати шоуменом він не має наміру.