Чим більше нудьгує людина, тим більше вона схильна до радикалізації своїх політичних поглядів. Найбільше піддаються нудьзі особи, які змушені виконувати одноманітну монотонну роботу.

До такого висновку прийшли психологи з Великобританії та Ірландії, провівши ряд експериментів, пише Life.ru.

У першому досліджені взяли участь 97 людей. 26 з ним мали праві погляди, решта були носіями більш ліберальних поглядів. Одна половина добровольців виконували великі монотонні завдання, а саме переписували десяток бібліографічних посилань по темі, а інша була зайнята менш нудною роботою.

Після завершення виконання завдання учасників експерименту опитували, класифікуючи радикалізм їх правих чи лівих поглядів за семибальною шкалою. Для лібералів, які виконували менше нудної роботи, були характерні більш помірні погляди. У тих же, хто займався нудною діяльністю, погляди виявилися набагато більш радикальними.

Схожа тенденція була зафіксована і в консервативно налаштованих учасників експерименту. Однак їх було менше і статистично значущих відомостей по них психологи не змогли отримати.

Популярні новини зараз
Перекази на картку: змусять платити податки навіть за членів родини Гроші більше не прийдуть: в Україні масово скоротять кількість пільговиків Заплатили — і стали боржниками: українцям пояснили підступну помилку у платежах за газ Пенсіонерам виплатять по 870 гривень на місяць: хто отримає надбавку
Показати ще

Читайте також: Американці знайшли спосіб боротись з онлайн-екстремізмом

Під час другого дослідження вчені опитали 859 осіб, заміривши швидкість, з якою монотонна робота набридає їм. Виявилося, що вона різко відрізнялася для різних осіб. Ті, хто швидше за все починав відчувати нудьгу, також були і носіями найбільш радикальних політичних поглядів

Учасниками третього експерименту стали 300 людей, для яких визначалася швидкість, з якою їх вганяли в нудьгу монотонні нецікаві завдання, а також схильність цих людей шукати якусь осмисленість в своєму житті.