Для повернення Геннадія Москаля в велику політику необхідний скандал, бажано корупційний, а Віктор Ющенко є для цього найзручнішою фігурою - його позиції зараз занадто слабкі для того, щоб він дав гідну відсіч. Про це порталу "Знай" повідомив політолог Руслан Бортник.

"Можна припустити фінансовий конфлікт між Ющенком і Москалем або інші образи, який Ющенко завдав йому під час свого правління. Але для мене особисто дивно інше. Ясно, що ці документи не сьогодні потрапили в руки Москалю, тоді чому він мовчав про них майже 10 років і тільки сьогодні почав про це заявляти? Зараз все це виглядає, як публічний шантаж Ющенка і спроба зробити піар на актуальній темі боротьби корупцією - інакше Москаль без особливого шуму передав би ці документи правоохоронцям. Таким чином, цілком можливо його повернення на арену великої політики", - уклав експерт.

Читайте також: Москаль на державній службі до 2019 року – Порошенко

Нагадаємо, 7 червня губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль пообіцяв представити документи, що доводять факт отримання Віктором Ющенком грошей від "Партії регіонів". Приводом для пожертвування було створення дружиною Ющенка Кетрін-Клер Ющенко "Лікарні майбутнього".