Міністр культури України В'ячеслав Кириленко призначив українського епатажного співака Ореста Лютого позаштатним радником.

Міністр спочатку пропонував співакові посаду заступника, але Лютий відмовився. Указ про призначення співака датований 27 березня.

"Моєю принциповою позицією є працювати у сфері творчості і не отримувати зарплатню. Тому я відхилив пропозицію працювати на державній посаді. Я погодився бути позаштатним співробітником, щоб консультувати міністра в питаннях радикального мистецтва, наприклад часів війни і революції, що є моєю спеціалізацією", - повідомив "Знай" співак Орест Лютий.

Орест Лютий відомий епатажної манерою виступу на сцені і провокативними піснями, в яких використовується нецензурна лексика і слова "кацап", "москаль".

Антін Мухарський, виступає під псевдонімом Орест Лютий, закінчив Київський театральний інститут ім. Карпенка-Карого.

Популярні новини зараз

Лідія Таран у спальні показала свого "Толика": "Мій новий..."

Прессекретарка Зеленського Мендель заявила про точні дати локдауну в Україні

Хмельницькі ринки зачиняються попри дозвіл Симчишина, усе через Кабмін: "Підтримуємо Київ!"

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Показати ще

До того, як стати співаком, Мухарський працював в Національному театрі російської драми ім. Лесі Українки, де зіграв більше 20 головних ролей в театрі.

У артиста є нагороди - премія "Київська пектораль" (1994, 2000). Мухарський є засновником культурологічного проекту "Український культурний фронт" (2014)