Відомий львівський ресторатор Андрій Худо, який користується електромобілем Tesla понад рік, поділився враженнями від експлуатації цієї автівки і розповів про те, як можна зекономити на пальному до 200 тисяч гривень. Про це Худо повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"В день авто проїжджало 100-150 км і заряду повністю вистачало (номінально я заряджав близько 80+% батареї, це десь 330 км), ще й залишалось на наступний день. В середньому споживання в мене вийшло 255 Вт/км. Якщо перевести це в загальне споживання, то за рік я витратив близько 8,55 тисяч кВт. Враховуючи поїздки Європою, де я заряджався на суперчарджерах, та зарядки в ресторанах чи офісах в Україні, то витрати на електроенергію за рік менші 10 тис грн. Перед тим я їздив на Mercedes-Benz G-klass з споживанням в середньому десь 23 л/100км бензину А95. ‪ОККО (я заправлявся завжди на цих ‪‎АЗС) тисяч 150-200 за рік не дозаробило", - повідомив Худо.

Читати також: Седаном Tesla Model S зможуть управляти "силою думки"

Також Худо розповів і про недоліки, які має цей автомобіль, серед яких він відмітив лише роботу ручок та дзеркал. "Є питання по ручках з лівої сторони, чомусь барахлять і ліве дзеркало зимою при великих мінусах теж трохи буксувало, та й Tesla рекомендує заїжджати на сервіс 1 раз в рік, але не пізніше 40 тис км пробігу", - написав Худо.

Нагадаємо, директор з маркетингу групи компаній "АІС" Сергій Боровик прогнозує зростання продажів на автомобільному ринку не менше, аніж на 20%. За підсумками року планують продати не менше 55 тис. нових легкових автівок.

Популярні новини зараз

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Нові штрафи на дорогах: українцям показали головних героїв "п'яного" водіння, запам'ятайте ці обличчя

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Показати ще