На острові Хортиця, що в Запорізькій області 8 вересня спалахнула пожежа.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Державно служби з надзвичайних ситуацій області. Пожежні отримали сигнал про загоряння о 12 годині. На острові спалахнула суха трава.

Пожежа виникла на ділянці площею один гектар. Рятувальникам вдалося загасити вогонь протягом години. Вогняну стихію вдалося вчасно зупинити завдяки тому, що на території національного заповідника встановлено додатковий пожежно-рятувальний пост.

Полум'я могло перекинутися на хвойні насадження, що призвело б до масштабної пожежі. Трава на цій ділянці сягає висоти людського зросту. За літо вона висохла і моментально б спалахнула.

В гасінні пожежі брали участь п'ять одиниць техніки та 20 рятувальників. Причини загоряння встановлюються.

Популярні новини зараз
Жорсткі обмеження щодо виплат: більшості заблокують допомогу Житло можна втратити: які помилки залишать без квартири чи будинку ТЦК хочуть жорстко карати за "помилки": за що штрафуватимуть Електроенергія подешевшала на чверть: чи будуть українці платити менше за комуналку
Показати ще

Нагадаємо, в Львівській області спалахнули торфовища. Дим від пожежі досяг Львова, а жителі міста скаржаться на запах гару.