Сьогодні вночі в невеличкому селі Микулинці на Вінниччині сталася жахлива подія. Двох молодих хлопців, 19-річного Олександра та 23-річного Євгена заради розваги розстріляли з рушниці. Один з хлопців отримав вогнепальне поранення руки та ноги, другий – поранення обох ніг.

В міліції кажуть, що розстріляв студента вінницького коледжу та працівника спецбатальйону судової міліції "Грифон" 32-річний сторож ставка. Начебто хлопці повертались з дискотеки, між ними та охоронцем виник конфлікт.

"Ніякий то не сторож, а п'яний син орендаря ставка. Мій син двічі був в АТО, повернувся з ротації. Вони з другом ішли по дорозі, навіть не звертали до тих ставків. А той чи нетверезий, чи обдолбаний вийшов на дорогу та просто відкрив вогонь по хлопцям. Ні конфлікту, нічого не було. Зробив це мовчки. Женя, мій син, сам викликав міліцію та слідчу групу. Його та друга забрали до лікарні. Це треба було двічі їздити на війну, щоб їх тут розстріляли! Син приїхав нас провідати, був у відпустці. А сьогодні йому дві операції зробили. Та ті справу вже почали заминати", - розповів нам батько міліціонера.

Сільській голова Сергій Власенко розповів нам, що ставки не приватні. Їх взяв в оренду місцевий підприємець. Додає, що на місці був, але подробиці знають в міліції. Вони розбираються.

"Це біда у нас! Як це так – розстріляли двох дітей, наших місцевих? Такого ніколи не було", - обурюється голова.

Популярні новини зараз

"Обкакався": найбагатший у світі репер Каньє Уест став всесвітнім посміховиськом?

Дайвери натрапили на гігантського морського хробака - майже як в "Дюні"

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

В Вінницькій обласній міліції кажуть, що відкрили провадження по статті "замах на вбивство". Триває розслідування.