Нападник "Манчестер Юнайтед" Руні став "Людиною Ікс"

поділитись
Нападник "Манчестер Юнайтед" Вейн Руні знявся у трейлері "Людей Ікс: Апокаліпсис". Футболіст разом з мутантами б'ється проти наймогутнішої істоти

Футбольний клуб "Манчестер Юнайтед" продовжує свою співпрацю з кіностудією 20th Century Fox. Цього разу гравці команди знялись у рекламі супергеройському фільму "Люди Ікс: Апокаліпсис", а головну роль виконав Вейн Руні.

Один із головних мутантів-телепатів світу Чарльз Ксавьєр шукає людей з надзвичайними можливостями по усьому світу у своїй машині Церебро. Він знаходить футболістів "Манчестер Юнайтед" - Давіда де Хеа, Антоні Марсьяля та Вейна Руні. Останнього просять допомогти у битві з наймогутнішим мутантом.

"Вейн, ти знову потрібен нам на полі бою", - закликають футболіста мутанти. "Усе заради команди команди", - відповів капітан збірної Англії, а вже у наступному кадрі він разом з Джин Грей та Циклопом б'ється проти Апокаліпсиса.

Читайте також: Дедпул пробив пенальті за "Манчестер Юнайтед" (відео)

На справжню гру Руні можна подивитись вже у наступному місяці на Євро-2016. Мутанти вже на великому екрані - 19 травня в Україні стартувала прем'єра фільму.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Вейн Руні, Люди Ікс, Манчестер Юнайтед, трейлер
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Сестра Надії Савченко вважає, що "справа розсипається ще до суду"
0
0
08:22 24.03.2018
В Криму та Одесі випав незвичайний оранжево-рожевий сніг
0
0
07:33 24.03.2018
Ви будете здивовані такому вибору
0
0
05:35 24.03.2018