Перевищення швидкості - найчастіша причина ДТП в Україні. Через неї в минулому році загинули як мінімум 1 тисяча людей.

Не менш небезпечним є водіння в нетверезому стані і розмова по телефону за кермом. Через це в Україні кожні дві години гине людина. Ігнорування елементарних правил дорожнього руху призвело до 25 тисяч ДТП тільки в минулому році, повідомляє телеканал "24".

"У порівнянні з 2014 роком ми зафіксували незначне зниження аварійності. Втім, не слід забувати про об'єктивні чинники, зокрема про ті, що в статистиці 2014 року враховувалися дані Криму і Донбасу", - сказав заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевіч.

Найбільше людей гине від водіїв, які перевищують швидкість, а потім від нетверезих. Щодня правоохоронці виявляють близько ста нетверезих водіїв. Заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевіч заявив, що наслідки такої самовпевненості і байдужості передбачити не важко. У 2015 році з вини нетверезих водіїв загинуло 318 чоловік.

Читайте також: П'яна аварія на Троєщині: Seat вилетів з розв'язки (фото)

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "чистка" зарплати від Зеленського, продаж ПриватБанку, доля гривні в 2020 році та перемога Нафтогазу

Яке свято 14 грудня: що потрібно обов'язково зробити в цей день

Онкохвору Заворотнюк почали лікувати нестандартним методом через новий діагноз

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

У поліції кажуть, що водіїв треба перевиховувати. Для цього створили серію відеороликів. Жорсткий відеоряд, на думку поліцейських, повинен змусити водіїв добре подумати перед тим, як сісти за кермо напідпитку або перевищити швидкість. Свою промоакцію полісмени вирішили зробити безстроковою. До роз'яснень, як вести себе на дорозі долучать ще й пішоходів, велосипедистів та дітей, які часто стають жертвами ДТП.