Перевищення швидкості - найчастіша причина ДТП в Україні. Через неї в минулому році загинули як мінімум 1 тисяча людей.

Не менш небезпечним є водіння в нетверезому стані і розмова по телефону за кермом. Через це в Україні кожні дві години гине людина. Ігнорування елементарних правил дорожнього руху призвело до 25 тисяч ДТП тільки в минулому році, повідомляє телеканал "24".

"У порівнянні з 2014 роком ми зафіксували незначне зниження аварійності. Втім, не слід забувати про об'єктивні чинники, зокрема про ті, що в статистиці 2014 року враховувалися дані Криму і Донбасу", - сказав заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевіч.

Найбільше людей гине від водіїв, які перевищують швидкість, а потім від нетверезих. Щодня правоохоронці виявляють близько ста нетверезих водіїв. Заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевіч заявив, що наслідки такої самовпевненості і байдужості передбачити не важко. У 2015 році з вини нетверезих водіїв загинуло 318 чоловік.

Читайте також: П'яна аварія на Троєщині: Seat вилетів з розв'язки (фото)

Популярні новини зараз

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще

У поліції кажуть, що водіїв треба перевиховувати. Для цього створили серію відеороликів. Жорсткий відеоряд, на думку поліцейських, повинен змусити водіїв добре подумати перед тим, як сісти за кермо напідпитку або перевищити швидкість. Свою промоакцію полісмени вирішили зробити безстроковою. До роз'яснень, як вести себе на дорозі долучать ще й пішоходів, велосипедистів та дітей, які часто стають жертвами ДТП.