Чоловік на ім'я Дурга Камі став одним з найстарших школярів у Непалі в свої 68 років. Він прийняв рішення повернутися до школи та завершити навчання, повідомляє "BBC".

Будучи юнаком, Камі не закінчив своє навчання в школи, проте зараз він має намір досягнути цієї мети та стати вчителем.

За допомогою палиці чоловік більше години добирається щодня до школи.

Зараз Дурга в 10-му класі за місцевою програмою навчання і перебуває в оточенні дітей віком 14-15 років.

"Це мій перший досвід навчання людини одного віку з моїм батьком", - розповів один з вчителів.

Популярні новини зараз
Мінімальна пенсія зросте до 7374 гривень: коли чекати підвищення Пенсіонерам виплачують грошову подарунки: хто може отримати до 10 тисяч гривень Пенсіонерів звільнили від оплати за газ: хто отримає пільги Батьки обурились зарплатами вчителів: діти вдома, контролювати неможливо
Показати ще

"Навчання в школі – моя відрада після смерті дружини", - поділився 68-річний школяр.

Попри свій вік Камі бере участь у всіх подіях школи, включаючи гру у волейбол.

Чоловік має намір вчитися до смерті та бажає надихнути своїм прикладом інших літніх людей ігнорувати перешкоди, що з'являються з віком.