Національний банк України розмістив на своєму сайті коментар до заяви Крістіни Лагард, в якому назвав затримку траншу МВФ чинником, який негативно вплине для добробут українців та економіку країни.

Крім того, в НБУ запевнили, що докладають максимум зусиль, для збереження економічної стабільності в Україні та борються з інфляцією, заявивши що без співпраці з Міжнародним валютним фондом зберегти фінансову стабільність буде важко.

Читати також: Українці відмовляються від субсидій

Національний банк повідомив, що транш МВФ стане позитивним сигналом для інвесторів і дозволить іноземним компаніям вкладати кошти в Україну.

"Відновлення співпраці з МВФ та іншими донорами є передумовою зростання міжнародних резервів до 19.6 млрд. дол. США на кінець 2016 року. Також це буде слугувати позитивним сигналом для інших міжнародних донорів та для приватних – іноземних та вітчизняних – інвесторів, що матиме сприятливий вплив на платіжний баланс та стимулюватиме прискорення економічного зростання", - йдеться в прес-релізі.

Популярні новини зараз
Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Нагадаємо, директор - розпорядник МВФ Крістіна Лагард повідомила, що МВФ не дасть Україні грошей, якщо в країні не почнуться реформи та реальна боротьба з корупцією.