НБУ жорстко відповів на заяву Лагард

поділитись
Національний банк України прокоментував заяву директора МВФ Крістіни Лагард, назвавши її такою, яка негативно вплине на добробут громадян та економічну стабільність України

Національний банк України розмістив на своєму сайті коментар до заяви Крістіни Лагард, в якому назвав затримку траншу МВФ чинником, який негативно вплине для добробут українців та економіку країни.

Крім того, в НБУ запевнили, що докладають максимум зусиль, для збереження економічної стабільності в Україні та борються з інфляцією, заявивши що без співпраці з Міжнародним валютним фондом зберегти фінансову стабільність буде важко.

Читати також: Українці відмовляються від субсидій

Національний банк повідомив, що транш МВФ стане позитивним сигналом для інвесторів і дозволить іноземним компаніям вкладати кошти в Україну.

"Відновлення співпраці з МВФ та іншими донорами є передумовою зростання міжнародних резервів до 19.6 млрд. дол. США на кінець 2016 року. Також це буде слугувати позитивним сигналом для інших міжнародних донорів та для приватних – іноземних та вітчизняних – інвесторів, що матиме сприятливий вплив на платіжний баланс та стимулюватиме прискорення економічного зростання", - йдеться в прес-релізі.

Нагадаємо, директор - розпорядник МВФ Крістіна Лагард повідомила, що МВФ не дасть Україні грошей, якщо в країні не почнуться реформи та реальна боротьба з корупцією.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Крістіна Лагард, МВФ, НБУ
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018