Директор із вантажних перевезень і логістики "Укрзалізниці" Іван Федорко звільнився за згодою сторін, а це передбачає наявність особистої заяви з його боку , хоч за офіційної версією, він у реанімації.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТаку інформацію оприлюднила шеф-редактор видання LB.ua Соня Кошкіна на своїй сторінці в facebook. "Вже о 16:00 понеділка прес-служба "Укрзалізниці" заявила про розірвання трудового договору з Федорко. Ну, це ви пам'ятаєте, напевно. Реакція зрозуміла: усунутись від нього подалі. Що цілком логічно, звичайно. У той же час, по своїх каналах, я абсолютно випадково дізналася, що він звільнений "за згодою сторін". Таке звільнення передбачає обов'язкову (!) наявність особистої заяви. Обов'язкове. В реанімацію, як відомо, Федорко вступив у 2.15 ночі. Риторичне питання: коли ж він написав заяву?
Варіантів було два: або заяви ніякого немає і в УЗ його спеціально звільнили так, щоб він потім - по суду - міг би швиденько відновитися. Або заява є і Федорко написав його, перебуваючи в реанімації.
Сьогодні, нарешті, роздобула документи. З'ясувалося: з точки зору УЗ - все законно, питань ніяких.
А ось Федорко... Як він, весь із себе такий хворий, лежачи в реанімації, це заяву написав? Як передав? Видно, не так вже погано йому було? Або що? Ось, поясніть мені.
П. с. Так, до речі, на наказі про звільнення його підпису вже немає. Не знаю, чи має це якісь юридичні наслідки, просто констатую", - сообщила Кошкина.