Нудьга змушує людей ставати терористами

поділитись
Від нудьги люди починають шукати сенс життя та знаходять його в "Ісламській державі" та неонацистських організаціях

Виявилось, що нудне життя нерідко стає причиною того, що люди стають терористами та прихильниками різних радикальних ідей. Нецікава робота змушує людей цікавитись сенсом життя, а разом з тим нав'язувати собі екстремістські ідеї.

Як пишуть дослідники у журналі European Journal of Social Psychology, радикальні ідеї допомагають людям вийти з нудьги. Недивно, що дехто з "Ісламської держави" раніше був успішним студентом, а діти з порядних сімей стають неонацистами.

Ірландський вчений Ерік Ігу та Вейнанд ван Тілбург з Лондона провели дослідження. Вони розпитали людей про їхні політичні переконання, а потім попросили виконати кілька завдань. Перша група переписувала рецепт приготування ідеального бетону 10 разів, а друга - лише двічі.

Результати підтвердили теорію двох вчених. Виявилось, що ті люди, які більше займались нудною роботою почали думати про сенс життя. Разом з цим їхні політичні погляди ставали більш радикальними.

Крім того, вчені провели масштабне опитування серед населення щодо їхнього рівня екстремізму. Це дослідження також показало, що люди із нудною роботою мають більш жорстокі політичні погляди.

Читайте також: Астрологи визначили ідеальне житло по Зодіаку

До речі, нещодавно мешканці Великої Британії, де вчені і проводили дослідження, проголосували за вихід з ЄС. Цікаво, що рівень життя молоді у цій країні дозволяє їм багато нудьгувати, тож, можливо, саме це змусило їх прийняти радикальне рішення.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
нудьга, радикали, сенс життя, тероризм
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Послугу потрібно буде не тільки замовити, але і оплатити
0
0
11:47 22.03.2018
Тарифи зміняться вже з наступного місяця
0
0
11:18 22.03.2018
Нові напрямки запровадять вже зовсім скоро
0
0
11:05 22.03.2018
Слідкуйте за своїми вчинками, адже сьогодні вони набувають важливого значення
0
0
10:40 22.03.2018
Багато сфер значно оптимізували і вийшли на новий рівень
0
0
10:23 22.03.2018