Сьогоднішні обшуки співробітниками ГПУ Геннадія Кернеса можна пов'язати зі старими справами міськвиконкому і до цього з обладміністрацією ще часів Михайла Добкіна. Про це в ексклюзивному коментарі порталу "Знай" повідомив політичний експерт Віталій Кулик.

Розслідування цих справ, зазначив політолог, які пов'язані з корупційними діями цілого ряду компаній, затягувалося захисниками і адвокатами Добкіна і Кернеса. Зараз, в контексті того, що слідство перейшло від етапу вивчення доказів у більш активну фазу збору інформації, був проведений обшук. Коментувати політичну складову, тобто, чи буде арешт Кернеса і Добкіна поки рано.

Швидше за все, додав експерт, їм буде пред'явлено підозру, що не означає винесення рішення судом і арешт з усіма витікаючими наслідками. Кернеса просто "підвісять" для більш кращого політичного діалогу з центральною владою. Крім того, це не буде ударом по Опозиційному блоку, так як пан Кернес представляє партію Відродження, пов'язану з олігархом Ігорем Коломойським, а Опозиційний блок в Харкові не брав участі у виборах.

"На ситуацію з обшуком у Кернеса слід дивитися песимістично, цілком ймовірно, що когось із його найближчого оточення посадять, а сам він відбудеться легким переляком, його фігура необхідна для архітектури влади в країні", - уклав В. Кулик.

Читайте також: Добкін прийшов у суд підтримати Кернеса (фото)

Як повідомлялося, сьогодні, 15 вересня, співробітники Генеральної прокуратури проводять обшук у мера Харкова Геннадія Кернеса.