В університеті імені Мечникова в Одесі викладач-історик обізвав студента 2-го курсу "бандерівської гнидою" і дав йому ляпаса.

Студенти навчального закладу повідомили, що конфлікт спалахнув "на рівному місці". Інцидент стався на початку пари з історії. Молодий чоловік накликав на себе гнів педагога тим, що під час переклички про свою присутність заявив українською мовою.

Постраждала також сусідка студента. При спробі вдарити "бандеровца" історик промахнувся і влучив по дівчині, що сиділа поруч. Удар потрапив на руку, залишилося садно.
Однокурсники постраждалого хлопця повідомляють, що педагог провокував його на бійку вигуками "Вдар мене". Потім образив учня і дав йому ляпаса. За словами інформатора, студенти подали заяву в міліцію.

Прес-служба міськУВС підтвердила прийом 1-го заяви про побиття - від дівчини. В даний час проводиться перевірка за фактом.

Студенти скаржаться, що конфлікти через антиукраїнської позиції цього викладача виникали й раніше. Однак рукоприкладства раніше не було.

Популярні новини зараз

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Ігор Коваль, ректор навчального закладу повідомив Znaj: "Викладач допустив неприпустимий, вже вибачте за тавтологію, аморальний вчинок, спробувавши нанести ляпас студенту під час занять. Тут немає ніякого політичного підґрунтя. Він звільнений. За якою статтею - це питання ми допрацьовуємо. Але працювати в університеті він не буде ".