Офшорний скандал: ЄС загрожує Панамі санкціями

поділитись
Нові факти про офшорний скандал. Євросоюз загрожує Панамі санкціями. Кажуть, влада Панами повинна змінити своє ставлення до політики податкової звітності

Євросоюз може ввести санкції проти Панами та інших країн з низьким рівнем податкової звітності. Про це повідомляє в п'ятницю, 8 квітня, The Washington Post.

"Суми грошей, юрисдикції і імена, пов'язані з цією справою ("панамськими досьє"), відверто шокують", - сказав комісар з економічних та монетарних справ ЄС П'єр Московічі. Він додав, що "люди втомилися від цих неподобств", пише видання.

Панама знаходиться в списку Євросоюзу як країна, яка відмовляється від співпраці з податкових питань. Московічі закликав панамську владу "переглянути свою позицію в цьому питанні". За його словами, Євросоюз повинен бути "готовий ввести проти них відповідні санкції, якщо вони відмовляться від змін".

Німецька газета Süddeutsche Zeitung і Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) 3 квітня оприлюднили розслідування "Панамські документи", в якому мова йде про численні офшорні компанії, які використовуються лідерами держав, політиками, знаменитостями, відомими спортсменами. Розслідування базується на 2,6 терабайта даних, що включають 11,5 млн документів, викрадених з серверів одного з провідних реєстраторів офшорів в світі - панамської юридичної фірми Mossack Fonseca.

Читайте також: Офшорну компанію може створити кожен, але такі дії на межі закону - юрист

Влада Панами вже висловили готовність співпрацювати з усіма зацікавленими сторонами в розслідуванні діяльності офшорних компаній на своїй території. "Уряд Панами проводить "політику нульової толерантності" у всіх сферах правової і фінансової діяльності, які не вирізняються високою прозорістю", - вказувалося в заяві адміністрації президента країни.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
ЄС погрожує санкціями Панамі, офшорний скандал, панамська компанія
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018