Офшорний скандал: ЄС загрожує Панамі санкціями

поділитись

0

484

Нові факти про офшорний скандал. Євросоюз загрожує Панамі санкціями. Кажуть, влада Панами повинна змінити своє ставлення до політики податкової звітності

Євросоюз може ввести санкції проти Панами та інших країн з низьким рівнем податкової звітності. Про це повідомляє в п'ятницю, 8 квітня, The Washington Post.

"Суми грошей, юрисдикції і імена, пов'язані з цією справою ("панамськими досьє"), відверто шокують", - сказав комісар з економічних та монетарних справ ЄС П'єр Московічі. Він додав, що "люди втомилися від цих неподобств", пише видання.

Панама знаходиться в списку Євросоюзу як країна, яка відмовляється від співпраці з податкових питань. Московічі закликав панамську владу "переглянути свою позицію в цьому питанні". За його словами, Євросоюз повинен бути "готовий ввести проти них відповідні санкції, якщо вони відмовляться від змін".

Німецька газета Süddeutsche Zeitung і Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) 3 квітня оприлюднили розслідування "Панамські документи", в якому мова йде про численні офшорні компанії, які використовуються лідерами держав, політиками, знаменитостями, відомими спортсменами. Розслідування базується на 2,6 терабайта даних, що включають 11,5 млн документів, викрадених з серверів одного з провідних реєстраторів офшорів в світі - панамської юридичної фірми Mossack Fonseca.

Читайте також: Офшорну компанію може створити кожен, але такі дії на межі закону - юрист

Влада Панами вже висловили готовність співпрацювати з усіма зацікавленими сторонами в розслідуванні діяльності офшорних компаній на своїй території. "Уряд Панами проводить "політику нульової толерантності" у всіх сферах правової і фінансової діяльності, які не вирізняються високою прозорістю", - вказувалося в заяві адміністрації президента країни.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
ЄС погрожує санкціями Панамі, офшорний скандал, панамська компанія
Вибір редакції, Суспільство
17.10.2017
Кількість людей кожної хвилини збільшується, рахунок пішов на тисячі
0
0
10:15 17.10.2017
Хвороби, які забирали мільйони життів
0
0
19:28 16.10.2017
Як не «здавати» свою дитину до дошкільного закладу, та забезпечити їй захоплюючу та пізнавальну подорож до зовнішнього світу
0
0
14:02 15.10.2017
Генії розшуку та легендарні нишпорки
0
0
13:56 14.10.2017
Перевірте свої знання
0
0
19:05 12.10.2017