Скандальний російський журналіст Отар Кушанашвілі проситься в Україну. У зв'язку з цим він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook відкритого листа міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову, нардепу Мустафі Найему і главі СБУ Василю Грицаку.

У своїх листах Кушанашвілі назвав себе "українофілом" і попросив Авакова допомогти йому зі зняттям заборони на в'їзд в Україну.

"Підозрювати мене в тому, що я ворог України, і відмовляти мені в коханні до України - це все одно що сказати, що я ворог рідному Кутаїсі і що я не люблю Поділ, який мені відповідає такою взаємністю, що позаздрять мої знайомі: музикант Вакарчук, ресторатор Тищенко і футбольний функціонер С.Палкін разом узяті.

Я так довго і більш ніж успішно працював в Києві, що знаю мову не гірше А.Шевченко, а околиці Ужгорода і Черкас знаю краще співачки Руслани.

Як я можу бути ворогом?" - написав Кушанашвілі.

Популярні новини зараз
Банки будуть вибухати, а кришки - злітатимуть: в Україну завезли спецію, яку небезпечно додавати в консервацію Добралися і до тих, хто з відстрочкою: ТЦК можуть забрати і багатодітних батьків Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні
Показати ще

"Арсен Борисович, після шести років надрейтінгової і велелюбної по обидва боки праці в країні, яка стала мені рідною, оголошувати мене супостатом через, визнаю, дурний жарт, не слід.

Читайте також: Донецьку воду отруять ртуттю

Я в Москві на федеральному каналі і на федеральному ж радіо горою стояв і стою за Савченко і Сенцова", - додав російський журналіст.

За його словами, він друг, якого випадково записали у вороги України.