Член Громадської Ради при Дарницькій РДА Сергій Бойко повідомив, що озеро на Позняках, через яке вже більше півроку триває конфлікт, знову почали засипати сміттям, а поліція не хоче фіксувати цей факт. Про це Бойко написав на своїй сторінці у Фейсбук, - пише Знай.ua.

"Варто було закінчитися акції-протесту мешканців проти знищення озера Жандарка на Позняках, на місці якого КМДА (Кличко) та забудовник (Непоп) хочуть звести багатоповерхівку більше ніж на 1100 квартир, як приїхали чергові камази з будівельним сміттям для засипання озера... Поліція відмовляється фіксувати... Зараз єдиний вихід - це фізично блокувати засипання озера.

Читати також: Позняки забезпечать сміттєвою електроенергією

Паралельно, готуємо позов до суду, і до результатів повторної екологічної експертизи (Держекоінспекція), будемо намагатися заборонити будь-які будівельні роботи через винесення ухвали суду.

Забудовник діє хитро - сьогодні, замість вчорашніх "тітушок", до озера привезли постраждалих від оборудки з "Еліта-Центр", які розраховують на 8% квартир в запланованому будинку. Непоп, фактично, зіштовхнувши лобами інтереси мешканців мікрорайону і "елітівців". Впевнений і буду стояти на тому, що вирішувати проблеми необачних інвесторів "Еліта-Центр" за рахунок екосистеми і комфорту мешканців Позняків категорично неможна!", - повідомив Бойко.

Нагадаємо, кілька днів тому, мешканці Позняків провели під КМДА пікет, в ході якого вимагали припинити незаконне засипання озера та перетворення його на майданчик для нового будівництва багатоповерхівки.