Петя, батько рідний: 9 фактів про Мамонова (фото, відео)

поділитись
Буйна рок-зірка, геніальний актор та запійний "святий старець" сьогодні святкує 65 років. 9 цікавих фактів про Петра Мамонова, фото, кадри із фільму, відео звуки "Му"

Сьогодні виповнюється 65 років найстарішому персонажу російської поп-культури - Петру Миколайовичу Мамонову, який найпарадоксальнішим чином поєднує в собі таланти буйної рок-зірки, геніального актора і запійного святого старця. У цей урочистий день Знай.ua зібрав для вас про Петра Миколайовича 9 необов'язкових, але в міру повчальних фактів.

Факт 1. Коли Петру Миколайовичу виповнилося 15 років, його мати - перекладач зі скандинавських мов і жінка "суворих правил", прилаштувала до холодильника амбарний замок. Таким чином, ще у школі Петру Мамонову довелося заробляти на хліб і горілку самостійно.

Факт 2. Перші вінілові платівки Мамонову привозив із Америки особистий перекладач генсека Брежнєва - Віктор Суходрев. Мамонов дружив із його пасинком Олександром Липницьким, який в майбутньому став бас-гітаристом гурту "Звуки Му".

Американські рокери The National, натхненні кліпом "Звуки Му", зробили кавер-відео на пісню Sea of Love.

Факт 3. У 25 років Мамонов провів у комі 40 днів - він дивом вижив після удару напилком у серце, який отримав під час п'яної бійки у саду "Ермітаж". Напилок пройшов у декількох міліметрах від аорти. В результаті Мамонову видалили ліву легеню.

[image=70251]

Факт 4. За словами дружини Мамонова Ольги, у Петра Миколайовича великий комедійний талант, який не був гідно оцінений жодним режисером-комедіографом. Хоча, можливо, з її боку це був просто тонкий тролінг. Адже протягом усього спільного життя Ользі Мамоновій доводилося терпіти багатоденні запої чоловіка-рокера.

Читайте також: Прем'єра нового міні-альбому Familia Perkalaba (аудіо)

Факт 5. Але навіть у найбільш запійні періоди життя Петро Миколайович складав пісні виключно на тверезу голову.

[image=70250]

Факт 6. У будинку Мамонова немає телевізора.

Факт 7. З режисером Павлом Лунгіним, який завдяки фільму "Таксі-блюз" ( "Гран-прі" за режисуру в Каннах-1990) зробив Мамонова зіркою кіно, вони дружили з дитинства: їх матері були близькими подругами і працювали в одній редакції.

[image=70252]

Факт 8. Після того, як Мамонов зіграв роль юродивого ченця у фільмі "Острів", на концерти "Звуків Му" стали приходити богомільні бабусі і люди з інвалідністю, спраглі зцілення. Нерідко це призводило до скандалів - коли вони розуміли, куди потрапили.

[image=70254]

Факт 9. За гонорар, отриманий за роль Івана Грозного у фільмі "Цар", Мамонови побудували в підмосковному Єфанові "палац" площею 800 кв. м. Сума гонорару не розголошується.

[image=70253]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
відео, день народження, звуки му, Мамонов, таксі-блюз, фото, цар
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Історія однієї маленької утопії
0
0
18:58 12.03.2018