Вежа British Airways i360 висотою 160,5 метрів і шириною 3,9 метрів, занесена у Книгу рекордів Гіннеса як найтонша у світі, вабить туристів у місто Брайтон у графстві Східний Суссекс (Великобританія).

Стоячи на оглядовому майданчику на висоті 137 метрів, люди мають змогу побачити історичну набережну біля протоки Ла-Манш та поглянути на сорок кілометрів навколо, пише The Daily Mail. Піднятися туди можна у скляному ліфті, що вміщує 200 осіб.

Незважаючи на свою тендітність, вежа досить стійка. За словами архітектора Девіда Маркса, вона зможе витримати пориви вітру до 161 км / год. Її будівництво тривало 12 років і коштувало 61,5 мільйонів доларів.

Читайте також: "Падаючий міст" в Японії шокує туристів

За інформацією видання, ця вежа замінила Західний причал, збудований ще в далекому 1867 році. Він згорів у 2003 році. Свого часу на ньому виступав легендарний Чарлі Чаплін.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 19 грудня: активність Овнів, успіх Левів та ревнощі Скорпіонів Довші канікули та вечірні зміни: як зміниться навчання в школах через відключення світла Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші
Показати ще

Вартість двадцятихвилинного підйому на верхівку башти коштує 18 доларів для дорослих і 9 доларів – для дітей.

Автори цього проекту сподіваються, що British Airways i360 стане візитівкою Брайтона і маяком на тихому узбережжі Ла-Маншу для туристів усього світу.