Заява радника міністра МВС Антона Геращенко про те, що вбивство Павла Шеремета мало показовий характер, і мало головною метою дестабілізацію ситуації в Україні, є поспішним. Про це порталу "Знай" повідомив голова Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

"Голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе сьогодні напевно повідомить про деталі розслідування, в межах таємниці слідства. Також вона повідомить про те, що показали експертизи і підтвердить, а можливо і деталізує версію Геращенка", - відповів політолог.

Крім того Фесенко висловив упевненість, що Деканоїдзе може оголосити в розшук підозрюваних у вбивстві і розповісти про деталі розслідування і про те, що вдалося зробити за цей час.

"Що ж стосується версії Зоряна Шкіряка, який заявив, до вбивства Шеремета причетні російські спецслужби, то ця версія поки залишається тільки версією, так, як доказів немає. Зі зрозумілих причин в "Народному фронті" розігрують антиросійську карту і в будь-якому випадку, з огляду на наш нинішній конфлікт з Росією, в таких резонансних ситуаціях, вбивствах, російська версія буде фігурувати завжди ", - уклав експерт.

Читайте також: Усі версії вбивства Павла Шеремета

Популярні новини зараз

Українці "освистали" новий образ Юлії Тимошенко: "Через ботокс моргнути не може"

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Головне за ніч: зарплати в 35 тисяч, бортпровідники "здали" п'яну Волочкову, а Трінчер отримала від хірурга за невдалі груди

Показати ще

Як повідомлялося, глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що в четвер буде оприлюднено інформацію, що стосується розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.