Президент Петро Порошенко пообіцяв "Південмашу" нові держзамовлення, які допоможуть заводу вийти з кризи. Нагадаємо, на підприємстві накопичився борг у 640 мільйонів гривень, 140 з них - по зарплатах.

"Колишнє керівництво області мене проінформувало, що підприємству запропонували отримати попередню оплату за тролейбуси, які замовить і оплатить місто. Договір не підписали з різних причин. І мені повідомили, що взаєморозуміння про виробництво тролейбусів не досягнули", - сказав Порошенко.

У підсумку президент обмовився, що тролейбуси все-таки замовлять на суму 45 мільйонів гривень. Також заводу дадуть велике замовлення для оборонної промисловості.

"Що стосується оборонзамовлення, то пропозиція для "Південмашу" є. Більше я вам повідомити не можу, оскільки це цілком таємний документ. Але сподіваюся, ви здогадуєтесь, про яку продукцію йде мова", - сказав Порошенко.

У прес-службі підприємства "Знай" розповіли, що сума очікуваного оборонного замовлення становитиме близько 730 млн грн.

Популярні новини зараз

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

Слава Камінська з "НеАнгелів" втратила найближчу людину: "Я так боялася"

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

СТБ пояснив, чому Юля "Зайка" вилетіла з "Холостяка": "Злили учасницю, так і скажіть"

Показати ще

Президент розповів на зустрічі в Дніпропетровську, що днями відбулися переговори з турецькою делегацією, з якою домовилися про проведення багатомільйонної програми в космічному секторі.

А щ побажав заводу "Південмаш" вийти на новий рівень якості, щоб стати конкурентноспроможними.

"Не все зараз можна говорити. З політичного боку ми робимо все, щоб завантажити вас роботою. Але ви працюйте, будьте конкурентоспроможними. Або дайте дорогу іншим", - сказав Порошенко.