На Львівщині правоохоронці затримали чоловіка, який жорстоко побив молоду жінку та зґвалтував її.

Про це повідомили у прес-службі ГУ НП в Львівській області.

Так, до Шевченківського відділу поліції з заявою про зґвалтування звернулась 29-річна жителька одного із сіл Пустомитівського району. Жінка повідомила, що 3 травня чоловік, з яким вона нещодавно познайомилась, приїхав до неї в село та запросив її до себе в гості у Львів, щоб разом відсвяткувати Великдень.

У своєму помешканні зловмисник накинувся на гостю, побив та зґвалтував її. Після цього чоловік почав знущатися над жертвою: поголив їй голову і знову зґвалтував у неприродній спосіб. Згодом правоохоронці затримали ґвалтівника, ним виявився 40-річний львів'янин.

Читайте також: Мігрант зґвалтував 10-річного хлопчика

Популярні новини зараз
У метро змінюють правила: кого більше не пустять Всіх підряд визнають придатними: експерт розповів про бардак у системі ВЛК В Україні зміняться правила призначення пенсій: як нараховуватимуть виплати Метро та трамвай по 16 гривень: проїзд у транспорті може подорожчати вдвічі
Показати ще

За фактом справи відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.152 (зґвалтування) та ч.1. ст. 153 (задоволення статевої пристрасті неприродним способом) ККУ. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до десяти років.