Президент Петро Порошенко наклав вето на закон, який передбачає право мешканців на приватизацію житла у гуртожитках. Законопроект повернуть на повторний розгляд Верховної Ради.

Про це повідомляє прес-служба глави держави. Президент вважає, що у законі є норми, які суперечать Конституції і законам. Крім того, він не створює належних правових механізмів реалізації житлових прав мешканців гуртожитків та містить ризики їх порушення.

"Зокрема, документом обмежуються права громадян, які законно мешкають у гуртожитках, на приватизацію жилих приміщень у гуртожитках залежно від наявності трудових (службових) відносин з підприємством (організацією), яке надало їм право проживати в гуртожитку, або офіційної реєстрації місця проживання в гуртожитку", – пояснив президент.

Читайте також: Президент ветував закон про повернення пільг чорнобильцям

Встановлення несправедливих правил реалізації прав громадян у такій чутливій сфері, на думку Порошенка, може стати причиною посилення соціальної напруги у суспільстві, або ж спровокувати соціальні конфлікти. Він додав, що у закон створює невизначеність регулювання з правової точки для реалізації житлових прав мешканців гуртожитків.

Популярні новини зараз

У Києві засікли елітний спорткар McLaren за ціною тисяч мінімалок — такий не купити, навіть якщо продаси нирку

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Показати ще