Президент України Петро Порошенко зміцнює свої позиції особисто відданими людьми. Оточуючи себе вихідцями з Донбасу, Петро Порошенко готується до виконання Мінських угод. Таку думку висловив порталу "Знай" політолог Олексій Якубін.

"Останнім часом коло людей, з якими працює Порошенко, стає все більш вузьким. Видно, що у президента виникає величезна недовіра до чужих людей. До людей, яких він не знав і не був раніше пов'язаний в бізнесі, ділових або сімейних зв'язках. Тому він починає орієнтуватися на особистий коло довіри. Колишній регіонал Артур Герасимов - якраз людина з цього кола, якого Порошенко ще знав задовго до президентства. З його призначенням у Верховній раді юстиції можна буде побачити просування Мінського процесу, закону про вибори, закону про амністію та закону про поліцейську місії на Донбасі"- розповів О. Якубін.

Читайте також: Обмін Савченко порушує Мінські домовленності

Як повідомлялося, 30 травня народний депутат Артур Герасимов був призначений представником президента України Петра Порошенка у Верховній Раді України. На думку політолога, Герасимов, як виходець з Донбасу, набагато краще підходить для цієї посади, ніж Степан Кубів (з 15 січня 2015 року представник президента України у Верховній Раді, - Ред.), Який зараз обіймає посаду віце-прем'єра.