У Добровольчому українському корпусі "Правий сектор" створили оперативний штаб, який планує бойові операції, координує тилове й медичне забезпечення та волонтерський рух. Штаб очолили вояки із псевдо "Вольф" та "Сокіл". Народний депутат Дмитро Ярош, як і раніше, здійснюватиме загальне керівництво військово-політичним рухом ДУК "ПС". У оперативну роботу штабу "в ручному режимі" він не має наміру втручатися.

Про це "Знай" повідомив речник ДУКу "кіборг" Андрій "Богема" Шараскін.

"Противник не дотримується режиму припинення вогню. Усе свідчить про те, що невдовзі може початися ескалація військового конфлікту. Ми готуємося до цього. Тим більше, що у армії якраз почалася демобілізація. Тих, хто відслужив рік, відпускають додому", - пояснив він.

Міністерству оборони про створення штабу ДУКу не повідомили, оскільки вважають це своєю внутрішньою справою.

Тим часом вояки "Правого сектора" демонструють творчий підхід до деяких нюансів оперативної роботи.

Популярні новини зараз

Донька Тоні Матвієнко пішла стопами мами: за це її покохав Мірзоян

50 років тому знайшли скіфську пектораль: що таїть в собі знаменитий артефакт

Зірка "Дизель шоу" Булітко зізналася в дитячому "грішку": "Весь час намагалася"

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Показати ще

"Правосєки" створили тренувальний центр для тварин, яких планують залучати до військово-розвідувальних дій.

"Нам доведеться повертати Крим: сподіваюсь, у близькій перспективі. Окрім мережі навчальних і мобілізаційних центрів для бійців, ми створили центр, де тренуємо бойових дельфінів. Ці тварини при правильному навчанні здатні знищувати військові кораблі противника. Працює також кінологічна служба. Наші інструктори навчають не лише собак, а й інших тварин. Це поширена в світі практика, коли до виконання бойових завдань залучають котів чи навіть голубів. Вони можуть шукати наркотики, а можуть і знімати розтяжки", - додав він.