У кого, що болить, той про те і говорить. Так прокоментував порталу "Знай" заяву секретаря РНБО Олександра Турчинова про те, що Кремль щодо України може піти на повномасштабну військову агресію політолог Сергій Белашко.

За словами експерта, Турчинов - людина з патологічною свідомістю, його поведінка зумовлена ​​релігійно, не політично та не економічно. Він не тільки політик, він ще й письменник. Найцікавіша і програмна його робота - це "Ілюзія страху", в головному герої він виводить себе, де мала і нікчемна людина волею долі потрапляє в складні обставини і які метаморфози з ним відбуваються.

"Останнім часом секретар РНБО наполягає на введенні воєнного стану, ця ідея озвучується ним постійно, вона має для нього сакральний характер. Це не просто, як вкрасти ще один мільйон, а це як реалізувати свої життєві принципи. Вся політична кар'єра Турчинова для нього екзестенціальна боротьба зі злом, в якій він самому собі представляється як воїн світла, добра і вселенського щастя", - підсумував Белашко.

Як повідомлялося, 17 серпня секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що Кремль щодо України може піти за двома основними сценаріями, один з яких передбачає повномасштабну військову агресію.