Прибічник Путіна зібрався викачати з Криму весь газ

поділитись
Російські газові магнати вирішили будувати газову трубу до Криму не для забезпечення життя на півострові, а для заробітку коштів з тамтешнього газу

Після анексії Криму путінська влада вирішила єднати півострів з Краснодарським краєм енергетичними сполученнями не лише для забезпечення окупованої території, а й для заробітку коштів.

За інформацією DW, "Чорноморнафтагаз", який раніше був філією "Нафтогазу", а зараз перейшов у російську власність, здатен забезпечити усю територію Криму газом. Але російські окупанти не планують створювати на півострові незалежну систему, а збираються активно наживатися. З цього приводу газові магнати навіть затвердили програму розвитку до 2020 року.

Ініціаторами проекту стали "Стройтрансгаз" і його власник Аркадій Ротенберг, а також "Чорноморнафтагаз". Плани по будівництву труб існують вже довгий час, але раніше вони знаходились у таємниці через світові санкцій.

Однак і зараз прибічники Путіна не мають великих шансів пустити газову трубу з Криму до РФ. Цей проект можливо реалізувати за півтора роки, за прогнозами експертів, але він потребує солідних інвестицій. В умовах спаду російської економіки та санкційного режиму навряд хтось захоче вкладатися в сумнівний проект.

Читайте також: "Газпром" збільшив суму позову проти "Нафтогазу" до $32 млрд

Нагадаємо, вчора "Газпром" вирішив збільшити суму позову проти українського "Нафтогазу". Росіяни захотіли отримати від підприємства ще 2,5 млрд доларів, і тепер ця сума сягає майже 32 млрд доларів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
анексія криму, газ, Крим, російські чиновники, Чорноморнафтагаз
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018