Володимир Путін з 6 березня перестав з'являтися на людях. Це спричинило чимало домислів про хворобу президента Росії або навіть його смерть.

"Знай" попросив московського політолога Андрія Окару розповісти, що думають про дивне зникнення Путіна люди в Москві.

"Оптимістична, але нереальна версія - "Путєн фсьо". Оптимістична і реальніша - "Лебединое озеро". Тобто у Кремлі відбувся переворот, і на Росію очікує зміна влади. Песимістична, але реальна версія полягає в тому, що Путін банально захворів. Плюс, на це наклався нервовий зрив. Навряд чи це звичайна застуда. Можливо, в нього серйозні проблеми з серцем", - зазначив він.

Більшість російських опозиціонерів схиляються до думки, що Путін живий-здоровий. Окара теж називає цю версію найреалістичнішою.

"Думаю, Ху...ло живий-здоровий. Його зникнення це лише хитра розводка. У розводках він – геній. Це єдина сфера, в якій він надзвичайно компетентна та ефективна людина. Ну, і є п'ята версія – ботокс", - додає, натякаючи на хворобливу схильність 62-річного Путіна до пластичних операцій.

Популярні новини зараз

Пасажирка образила українську мову, таксист "покарав" її в ту ж секунду: сказала, що ненавидить

17-річний хлопець, який спалив прапор України, почув вирок суду: тепер юнак хоче в армію 

Навіть у Бетмена такої ластівки немає: у Києві продають унікальний суперкар на базі BMW

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

"Я схиляюсь до четвертої версії. Що це – лише гра напередодні зустрічі в форматі Євразійського союзу", - резюмує він.

Про "політичний" характер хвороби Путіна каже й керівник київського центру прикладної політології "Пента" Володимир Фесенко. Дивна "хвороба" співпала з його зустріччю із президентами Казахстану Нурсултана Назарбаєва і Білорусі – Олександра Лукашенка, як мала розпочатися 12 березня в Астані. Очевидно, там Путін планував оприлюднити важливі політичні спільні заяви. Проте консенсусу досягти не вдалося, і зустріч довелося скасувати.

Чимало спостерігачів схиляються до думки, що у Кремлі триває напружена боротьба за владу. Дров у вогонь підкинуло убивство опозиційного політика Бориса Нємцова, в якому підозрюють людей лідера Чечні Рамзана Кадирова, за яким стоїть Володимир Путін.