На Вінничині троє п'яних поліцейських влаштували бійку у кафе.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

"Сьогодні близько 23 години до Гайсинського відділу поліції надійшло повідомлення щодо хуліганських дій в місцевому кафе. На місце виїхав наряд поліції, який з'ясував, що до правопорушення причетні місцеві поліцейські, які були поза службою. Було встановлено, що невідомі особи, перебуваючи у нетверезому стані, почали ображати та чіплятися до двох жінок, які відпочивали в кафе. Словесна перепалка переросла в бійку, чоловіку заподіяли тілесні ушкодження", - сказано в повідомленні.

Читайте також: П'яний коп "розсікав" вулицями Києва

Зараз стосовно затриманих розпочато службове розслідування.

Популярні новини зараз
Пенсія зросте майже до 13 тисяч гривень: кого зачепить підвищення з березня Ризикуєте власною пенсією: ПФУ встановив дедлайн для українців Цілодобові відключення світла: українців попередили про жорсткіші графіки Українцям готують пенсійні нововведення: до яких змін готуватися
Показати ще

"Призначене службове розслідування, поліцейські відсторонені від виконання службових обов'язків. За негідну поведінку, яка дискредитує поліцію, готуються матеріали на звільнення вказаних працівників", - додали у поліції.

Нагадаємо, раніше у Києві було затримано п'яного співробітника Голосіївського райвідділу поліції.