В Мукачево правоохоронці затримали п'яного співробітника місцевої прокуратури, котрий знаходився за кермом свого авто Lanos.

Як повідомляє прес-служба поліції, прокурор, використовуючи своє службове становище, намагався "домовитись" з патрульними, а на їх прохання пройти тест на алкоголь - відмовився. Під час розмови з поліцейськими він весь час комусь телефонував и весь час погрожував патрульним.

Через деякий час прокурор погодився пройти тест у мукачевській лікарні. Виявилось, що кількість алкоголю в його крові перевищувала норму в 10 разів.

Поліцейські з'ясували, що п'яний водій дійсно є прокурором мукачівської прокуратури. За попередніми даними, в цей день, він був на роботі.

Читайте також: У Мукачевому відкрили стрілянину біля школи

Популярні новини зараз
ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться В українських школах продовжили зимові канікули: де діти відпочиватимуть довше Енергетики не можуть відключити будинки: люди юрбою атакують бригади Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Показати ще

На нерадивого прокурора завели карну справу за статтею "водіння в нетверезому стані".