Реабілітаційна п'ятирічка: чому Донбас масово потребує психологів

поділитись
Нові подробиці про те, як Росія проводила пропаганду жителям Донбасу протягом довгого періоду

Росія систематично обробляла населення Донбасу, щоб поширити свою пропаганду. Це ускладнює повернення до складу України проблемного регіону. Про це заявила член "Народного фронту" Вікторія Сюмар.

"Найближчим часом повернути все, включно з Кримом, буде надзвичайно складно. Навіть в п'ятирічній перспективі це зробити буде дуже складно. Для того, щоб повернути Донбас, потрібно вкласти величезні ресурси в відновлення і розвиток цієї території. Населення Донбасу, яке два роки оброблялося російською пропагандою - воно ненавидить українців. Тому, з моєї точки зору - ми сьогодні повинні винести це питання на референдум: яким українці бачать майбутнє Донбасу? І далі вже на волі народу будувати цю політику, тому що буде дуже багато зловживань навколо цього", - повідомляє політик в інтерв'ю на ресурсі 112-Україна.

Сюмар підкреслює, що для поширення пропаганди російські спецслужби захоплювали телевежі, на яких інженери з Останкіно відразу ж вимикали українські телеканали і включали відразу російські. На той момент неможливо було знищити ці вишки, тому що це залишило б місцеве населення без мобільного зв'язку.

"Знай.ua" повідомляв, Донбас розчарувався в Росії.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
війна, Вікторія Сюмар, Донбас, реабілітація, Україна
Вибір редакції, Попкорн
17.03.2018
У дипломатичному відомстві уточнили інформацію про постраждалих в Грузії українців.
0
0
19:32 17.03.2018
Укртрансгаз переходить на нові стандарти
0
0
19:09 17.03.2018
На Чайкинському кільці менти влаштували імпровізований блокпост
0
0
19:00 17.03.2018